vineri, 13 septembrie 2013
Nuj tytlw bo$$ ;)
Acum că am scris ceva care nu se înțelege,mi-am amintit de problema pe care o au mulți cu mine..faptul că scriu ca un ”cocalar”.Cum tot am amintit de cocalari,vreau să subliniez faptul că cocalar poți fi (în ochii mei cel puțin) indiferent de genul de muzică pe care îl asculți.Am întâlnit cocalari care ascultă metal,cocalari care ascultă rock,cocalari care ascultă rap,cocalari care ascultă dubstep.Deci orice sămânțar și scandalagiu și ascultător de orice gen poate fi cocalar.Nu confundați genul de muzică cu caracterul și IQ-ul omului.Bine,acum nu știu dacă mă contrazic,dar nu se cunosc toate subgenurile,mă refer strict la generația asta.Acum să trec la mine și titlu.Nu știu de alții,dar eu găsesc amuzant scrisul ca și cocalarii,pentru că așa e.Nu spun că fac satiră,spun că folosesc asta spre propriu-mi amuzament.Mereu am crezut că e mai important ce spui decât modul în care îl spui.Țin să precizez că scriu asta pe un chat privat,comentariile pozelor/posturilor prietenilor cu care vorbesc așa,unele întrebări de pe ask și alte chestii minore.Deci,după mine,eu nu deranjez pe nimeni,și chiar dacă aș deranja,e dreptul meu deci muie.Nu oblig pe nimeni să facă la fel sau să accepte.A te crede superior unuia care scrie așa la mișto e un fapt tâmpit și de prost-gust,tu știind de la început că e doar o glumă.Nu am pupat în cur pe nimeni pentru asta și nici nu am copiat,am făcut doar ce am avut chef.Încă mă mândresc cu bine-meritatul titlu de heităr și vreau să îl păstrez.O să închei cu asta pentru că îmi este somn și mâine am treabă.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu