duminică, 2 decembrie 2012

Nu am nicio idee de titlu

Deci,e duminică seară,eu m-am plictisit,mâine am școală,am teme la toate materiile,sunt din nou singură acasă,parcă aș vrea să mă duc să-mi iau bere,dar mi-e lene.Azi suntem în 2 decembrie,deci cică e iarnă.Cum dracu să fie iarnă dacă afară e mai cald ca săptămâna trecută?Week-end-ul ăsta a fost prelungit.Mișto.Am dormit di nou până la 10.Activitatea mea preferată.Acum urăsc.Urăsc din nou,mai mult ca ieri chiar,când îmi venea să-mi bag pula în absolut orice.Motivul:1 decembrie.Ce pula mea e așa important la 1 decembrie.E ziua națională sau ceva de genul,așa,și?!Pun pariu că pe majoritatea îi doare în cur ,dar vai,patrioți cum sunt ei,trebuie să înceapă să posteze pe facebook tot felul de mesaje de căcat.Cerșetori de like-uri!Mi-aș dori să-i pot omorî pe fiecare dintre ei,să-i văd chinuindu-se,arzând.Mă rog..De 2 decembrie,le urez tuturor celor care au urat de 1Decembrie un călduros ”Sper să mori”.La dracu cu oamenii retardați care nu știu altceva decât să se facă de râs și să infesteze facebook-ul cu gunoaiele lor,cu urări de căcat,cu glume proaste,în stupida idee că sunt ”cool”.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu